Polecają nas

Darmowy katalog seo

Darmowy katalog stron Artykuły ogólnotematyczne – katalog precli to doskonałe narzędzie seo do wypozycjonowania Twojej strony w wyszukiwarkach. Na czym polega pozycjonowanie? Niestety, nie jest to proces łatwy ani szybki. Pozycjonowaniem zajmują się profesjonalne firmy, ale niestety każą sobie za to słono płacić. Do końca też nie wiadomo czy zlecenie im pozycjonowania odniesie pozytywny skutek. Nie wiadomo też, czy metody jakie zastosują są etyczne w rozumieniu np.: Google. Jeśli nie, to efekt może być odwrotny lub co najwyżej mizerny.

Z tego względu dobrym i skutecznym sposobem na to żeby nasza strona internetowa znalazła się w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach skorzystanie z darmowego katalogu stron. Wystarczy dodać stronę do katalogu, by nasz serwis zaczął pojawiać się coraz wyżej w rankingach stron internetowych.

Serwis Darmowy katalog stron Artykuły ogólnotematyczne jest katalogiem precli. Jeśli jesteś autorem ciekawego artykułu nigdzie nie publikowanego i unikalnego i uważasz, że jest to odpowiednie miejsce to napisz e-maila a w nim: artykuł składający się z min. 1300 znaków, 1 linkiem prowadzącym do Twojej strony. Podaj także kategorię w jakiej powinien znajdować się twój artykuł oraz 3-5 słów kluczowych.

Żeby dodać stronę należy wysłać e-maila na adres: max.kowalski(małpa)o2.pl. Wpis do katalogu jest darmowy, pod warunkiem spełnienia powyższych wymogów. Po zaakceptowaniu przez administratora dostaniesz informację e-mailem z linkiem do wpisu.