Polecają nas

Bioenergoterapia w Łodzi

Thaddeus Januchta należy do grupy polskich uzdrowicieli z miasta Łódź. Ma za sobą ukończonych wiele kursów z zakresu reiki, medycyny naturalnej, bioenergoterapii. Uzdrowiciel uważa, że medycyna niekonwencjonalna dobrze wspomaga medycynę akademicką i nie ma konieczności żeby ze sobą konkurowały.

Metody leczenia stosowane w medycynie naturalnej przez Thaddeusa Januchty z Łodzi są wykorzystywane głównie przy leczeniu nowotworów. Niektórzy chorzy na raka czekając na zabiegi chirurgiczne czy też chemioterapię skorzystali z usług uzdrowiciela. Jego zabiegi pomagają ludziom z bardzo ciężkimi chorobami.

Mimo wieloletniej praktyki ciągle podnosi swoje kwalifikacje kładąc także nacisk na wiedzę teoretyczną. Zawsze bioenergoterapeuta z Łodzi udziela pomocy za darmo. Bioenergoterapeuta przy wspomaganiu leczenia raka stosuje różne metody terapeutyczne.

Gdy człowiek jest chory to znak, że jego system obronny jest słaby a uzdrowiciel energią stara się przywrócić system obronny organizmu do prawidłowej pracy. Bioenergoterapeuta prowadzi serię zabiegów w postaci wizyt domowych lub we własnym, prywatnym gabinecie w Łodzi.Comments are closed.