Polecają nas

Biznes z programem partnerskim

Najpopularniejszą i najefektywniejszą jak do tej pory formą robienia biznesu w sieci są programy partnerskie. Czym jest program partnerski? Program partnerski to porozumienie między właścicielem pp, a twórcą strony WWW czyli Tobą. Ktoś proponuje reklamowanie czegoś czym może być produkt lub usługa, a Ty u siebie robisz reklamę z odnośnikiem, który prowadzi internautę do strony z produktem. W ten sposób zapewniasz autorowi PP reklamę, a za polecony produkt dostajesz uprzednio ustaloną prowizję partnerską. Twoje dochody mogą być nieograniczone. Uzależnione to jest od włożonego wysiłku i poświęconego czasu.


Potencjalny klient z Twojego przekierowania dociera na witrynę zleceniodawcy, zostają mu przypisane pliki Cookies, które ważność zachowują bardzo długo. Klient nawet po kilku miesiącach robi zakup u naszego zleceniodawcy, a Ty otrzymujesz prowizję od tej transakcji. Do programów partnerskich przystępujemy po zarejestrowaniu się na stronie właściciela programu. W zasadzie jest to już wszystko. Pobieramy materiały reklamowe ze strony programu, umieszczamy je na naszej witrynie i program jest już uruchomiony.

Właściwie nie jest to koniec, ażeby duża gotówka wpadała sama do naszej kieszeni. Musimy przede wszystkim posiadać odpowiednią stronę powiązaną tematycznie z danym programem partnerskim. Tylko dopasowanie tematu naszego serwisu z tematem jaki promujemy zapewni nam sukces. Nie można reklamować np. produktów erotycznych na stronie z zabawkami dla dzieci, bo skazani będziemy na niepowodzenie. Przykłady tego typu można mnożyć. Tylko reklama targetowana, docelowa jak jest w przypadku programów partnerskich daje gwarancję powodzenia.

Comments are closed.