Polecają nas

Ebook "Podstawy pisania przekonujących tekstów" – Jakub Sosnowski

Podstawy pisania przekonujących tekstów - Jakub Sosnowski


Są wszechobecne. Teksty sprzedażowe spotykamy każdego dnia. Ich jakość jest bardzo różna. Jedne są ciekawe inne kiepskie. Wiadomo, jeśli tekst reklamowy jest napisany odpowiednio wtedy sprzedaje towar. Chcąc podszlifować swoje umiejętności w tej dziedzinie to publikacja Kuby Sosnowskiego nadaje się do tego znakomicie.

Potrafić pisać dobre teksty sprzedażowe w praktyce oznacza co najmniej dobre pieniądze. Pracując dla siebie nie dla kogoś możesz osiągnąć duże dochody i niezależność finansową. Jest to bardzo przyjemne zarobkowanie, gdyż praca Twoja może odbywać się gdziekolwiek; warunkiem jest tylko łączność z siecią internetową.

Tworzenie dobrych tekstów sprzedażowych nie jest wcale trudne ani złożone. Do tego nie potrzeba geniusza, aby napisać ciekawą i skuteczną reklamę. Nie mówimy w tym miejscu o reklamach, które hipnotyzują klientów, ale o tekstach skutecznych, dzięki którym można dokonać zamierzonej sprzedaży.

Teksty takie tworzą ludzie przeciętni pod każdym względem. Warunkiem powodzenia jest przede wszystkim edukacja i dużo ćwiczeń. Z czasem Twoje teksty będą oscylowały z idealnymi. Musisz jednak najpierw poświęcić dużo czasu na swoją naukę.

To prosta książka. Autor, copywriter (a jakże!), Kuba Sosnowski, pomoże Ci w rozpoczęciu przygody z copywritingiem. Pokaże Ci wszystko od początku i da wiele przykładów z życia.

Właśnie dzięki tej książce każdy będzie w stanie zastosować się do wskazówek Kuby. Nie znajdziesz tam zaawansowanych technik perswazji czy magicznych trików na każdą okazję. Nie. Ta książka to rzeczowe porady, dzięki którym każdy zacznie pisać lepsze i skuteczniejsze niż do tej pory teksty.

Z pewnością jest wiele lepszych książek, bardziej zaawansowanych. Ale jeśli zaczynasz pisać, to tutaj znajdziesz to wiadomości, które powinieneś znać na początku pisania, których próżno szukać u innych autorów. Musisz zacząć od podstawowych zasad. Czeka Cię kilka małych kroków. Potem przyjdzie czas na większe.

Czytając publikację K. Sosnowskiego nauczysz się profesjonalnie wykorzystywać słowa do przekonania czytelnika do swoich racji.

Pobierz ebooka

Comments are closed.