Polecają nas

Edukacja finansowa

Finansowa twierdza to książka dla ludzi, którzy chcą wziąć los w swoje ręce i się bogacić oraz osiągać cele. Lepszej książki o finansach i rynku walutowym nie ma! Rewelacja, rewelacja i jeszcze raz rewelacja, super pomysł, świetna, świetne nawiązanie i bardzo dobre skojarzenia czytającego w trakcie lektury! Naprawdę bardzo cenna książka! Pozwala zrozumieć rynek walutowy i nie tylko. Czytają Finansową twierdzę w prosty i zrozumiały sposób dowiesz się jak zdobyć wolność finansową.

Nikt kogo znam nie pisze o finansach za pomocą opowieści. Według Dawida Golemana autora ?Inteligencji emocjonalnej?, jest to najlepszy sposób, by kogoś czegoś nauczyć. Opowieści posiadają tak dużą efektywność, ponieważ trafiają prosto do serca czytelnika. Jest to sposób uczenia incepcyjnego, tak chętnie teraz promowany. Badania pokazują, że gdy człowiek się dobrze bawi lub słucha historii, nawet się nie spodziewa, kiedy pewne idee są zaszczepiane w jego głowie. Można więc nazwać to uczeniem bez wysiłkowym.


Finansowa twierdza napisana jest tym samym stylem co „Armia Cesarza”, uczestniczy w niej wielu bohaterów z poprzedniej książki, ale nie trzeba orientować się w tej pierwszej, aby zrozumieć tę. Omawiana książka ma jednak jedną wadę. Czasami trzeba wykazać się dużą inteligencją, aby połączyć ze sobą niektóre fakty. Jednak ludzie, czytający książki, to najczęściej grupa bardzo wykształcona i inteligentna.

Comments are closed.