Polecają nas

Edward Pietrzyk – Medycyna alternatywna.

Edward Pietrzyk ? Bioenergoterapeuta i radiesteta.Jest jednym z najskuteczniejszych uzdrowicieli. Bardzo długo w miesięczniku ?Uzdrawiacz? zajmował wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce najznakomitszych uzdrowicieli w Polsce. W 1999 roku miał już tytuł ?Najlepszego uzdrowiciela?. Pietrzyk ma ukończonych bardzo dużo kursów z zakresu ziołolecznictwa.

W uzdrawianiu stosuje różne swojego autorstwa metody terapeutyczne. Mimo wieloletniej praktyki ciągle podnosi swoje kwalifikacje przede wszystkim pogłębiając wiedzę teoretyczną. Metody uzdrawiania Edwarda Pietrzyka są wysoce skuteczne w leczeniu bardzo różnych schorzeń.

Dowodem na to są wykonywane badania medyczne ludzi, które leczyły się u tego uzdrowiciela przed i po zabiegach leczniczych uzdrowiciela.

Niektórzy chorzy w oczekiwaniu na zabiegi chirurgiczne skorzystali z pomocy uzdrowiciela i często zabieg okazał się niepotrzebny. Jego zabiegi uzdrowicielskie pomogły w dużo przypadkach ludziom z bardzo ciężkimi chorobami. Nigdy nie próbował wmawiać leczonym, żeby rezygnowali z wizyt u lekarzy. Uważa, że medycyna alternatywna doskonale uzupełnia medycynę konwencjonalną i nie powinny ze sobą konkurować. Często uzdrowiciel leczył chorych bezpłatnie pomocy za okazaniem bezpłatnych kart wstępu.


Comments are closed.