Polecają nas

Edward Pietrzyk – Uzdrowiciel

Jest jednym z najskuteczniejszych uzdrowicieli. Przez wiele lat w piśmie „Uzdrawiacz” zajmował wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce najlepszych uzdrowicieli w kraju. W 1999 roku miał już tytuł „Najlepszego uzdrowiciela”. Pietrzyk ma ukończonych bardzo dużo kursów z zakresu ziołolecznictwa.

W uzdrawianiu stosuje różne swojego autorstwa metody terapeutyczne. Mimo wieloletniej praktyki stale podnosi swoje kwalifikacje przede wszystkim pogłębiając wiedzę teoretyczną. Metody uzdrawiania Edwarda Pietrzyka są niesłychanie skuteczne w leczeniu bardzo różnych schorzeń. Dowodem na to są wykonywane badania medyczne ludzi, które leczyły się u tego bioenergoterapeuty przed i po zabiegach leczniczych uzdrowiciela.

Często chorzy czekając na zabiegi chirurgiczne skorzystali z pomocy uzdrowiciela i niekiedy operacja okazała się niepotrzebna. Jego zabiegi uzdrowiły bardzo dużo przypadków ludzi z bardzo ciężkimi schorzeniami. Jego dewizą jest to, że nigdy nie namawia chorych do rezygnacji z leczenia farmaceutycznego. Uważa, że medycyna alternatywna doskonale wspomaga medycynę akademicką i nie powinny ze sobą rywalizować.
Niejednokrotnie uzdrowiciel udzielał bezpłatnie pomocy za okazaniem darmowych kart wstępu.


Stowarzyszenia do których należał i należy Edward Pietrzyk to:

Związek Radiestetów Polskich w Krakowie w latach 1992-94.

Związek Branżowy Radiestetów i Bioenergoterapeutów przy Izbie Rzemieślniczej w Krakowie w latach 1993-96.

Polskie Stowarzyszenie Bioterapeutów ” BIOPOL” w Warszawie w latach 1995-98.

Od 1996 roku i obecnie jest członkiem – założycielem Krajowego Cechu Radiestetów i Bioenergoterapeutów w Katowicach, gdzie przez jedną kadencję od 1996 roku był członkiem zarządu.

Adresy pod którymi przyjmuje Edward Pietrzyk:

Ul. Chodkiewicza 7a/3
70-344 Szczecin
Tel. 91 485 07 33

Ul. Ludwikowska 6
26-600 Radom
Tel. 48 365 52 02

Tel. kom. 697 100 531

Comments are closed.