Polecają nas

Godne uwagi skrypty katalogów

Tworząc katalog portali internetowych powinniśmy głównie zwrócić swoją uwagę na oprogramowanie, na którym go postawimy. W internecie da się znaleźć mnóstwo różnych skryptów, które da się użyć jako seo katalogi stron internetowych. Niestety wiele z nich jest już przestarzałych i nie nadają się do wartościowych seo katalogów stron www.
Gdy chcemy, aby nasz katalog www był dobrej jakości to podczas wyboru skryptu powinniśmy się na chwilę zatrzymać. Należy zobaczyć jak skrypt jest zoptymalizowany pod kątem SEO. Bardzo ważne jest też, aby był przejrzysty dla internautów, a nie wyłącznie dla silników wyszukiwarek, ponieważ w innym przypadku może zostać potraktowany jak spam. Mimo wszystko algorytmy wyszukiwarek stają się coraz lepsze.

Powinniśmy pamiętać, że katalog www musi dobrze się prezentować, z tego powodu należy wybrać oprogramowanie, które ma prosty w modyfikacji szablon wizualny lub katalog stron seo, który posiada wiele odmiennych templatek, które możemy wykorzystać.
Niestety mała liczba skryptów spełnia te warunki, a szczególnie wśród bezpłatnych skryptów. Dlatego nie należy od razu skreślać zakupu licencji na jakiś lepiej dopracowany skrypt katalogu lub nawet zlecenia wykonania takiego oprogramowania dobremu programiście. Drugie rozwiązanie jest doskonałe jeśli chcemy postawić nie jeden katalog seo, lecz całą grupę katalogów seo.


Comments are closed.