Polecają nas

Inteligencja finansowa

Serwis stworzony głównie dla ludzi chcących robić coś więcej niż tylko harować grzecznie na etacie. Żyjąc w ten sposób nie można ani trochę zrealizować swoich marzeń i celów, gdyż jesteśmy przez cały czas uzależnieni od kogoś, a konkretnie od swojego pracodawcy. Pracując na etacie realizujemy cele pracodawcy. Nie mamy pewności jutra, gdyż nasza sytuacja zależy od tego co zrobi nasz pracodawca.

Zauważył to już jako młodzieniec Robert Kiyosaki, którego późniejsze życie toczyło trochę w inny sposób niż większości ludzi. Kiyosaki został rentierem mając 47 lat. W książkach napisanych przez niego doradza co należy robić, jak postępować by stworzyć taką sytuację jak ta, w której on żyje.

Robert Kiyosaki to inwestor, nauczyciel i przedsiębiorca, a głoszone przez niego poglądy na temat tworzenia bogactwa nie są zgodne z ogólnie panującymi opiniami. Zakwestionował on i zmienił to, jak o finansach myśli ogół ludzi na świecie. Odrzucił sens ?starych? rad typu: znajdź sobie dobrą pracę, ciężko haruj, oszczędzaj pieniądze, spłacaj długi, inwestuj długoterminowo.

Na stronie Bogaty ojciec znajdziesz wiele publikacji, które pozwolą Ci osiągnąć wyższy poziom życia i cieszyć się bogactwem, a nie ciężko pracować dla kogoś. Publikacje oferowane przez nasz serwis nauczą cię mądrego inwestowania. Zapraszamy do serwisu Bogaty Ojciec.


Comments are closed.