Polecają nas

Koniec z pracą na etacie

Strona stworzona głównie dla osób chcących robić coś więcej niż tylko harować ciężko na etacie. Żyjąc w taki sposób nie można w żaden sposób realizować swoich marzeń i celów, gdyż jesteśmy przez cały czas uzależnieni od swoich pracodawców. Praca na etacie to realizacja celów pracodawców. Nie mamy pewności jutra, gdyż nasza sytuacja zależy od tego co postanowi i co zrobi nasz pryncypał.

Spostrzegł to już jako młodzieniec Robert Kiyosaki, którego późniejsze życie przebiegało nieco inaczej niż większości ludzi. Kiyosaki stał się rentierem mając 47 lat. W książkach napisanych przez niego doradza co należy robić, jak postępować by doczekać się takiej sytuacji jak ta, w której on żyje.

Robert Kiyosaki jest inwestorem, przedsiębiorcą i nauczycielem, a głoszone przez niego poglądy o bogaceniu się nie są zgodne z ogólnymi trendami. Zakwestionował on i zmienił to, jak o finansach myśli większość ludzi na świecie. Odrzucił sens ?starych? rad typu: znajdź sobie dobrą pracę, ciężko haruj, oszczędzaj pieniądze, spłacaj długi, inwestuj długoterminowo.

W serwisie Bogaty ojciec znajdziesz wiele publikacji, które pozwolą Ci osiągnąć wyższy poziom życia i cieszyć się dobrodziejstwami naszego świata, a nie ciężko harować dla kogoś. Książki, multimedia oferowane przez nasz serwis nauczą cię rozsądnego inwestowania. Zapraszamy do serwisu Bogaty Ojciec.

Comments are closed.