Polecają nas

Łatwa trudność zrozumienia – Mariusz Szuba

Łatwa trudność zrozumienia - Mariusz Szuba

W zsadzie tylko niewielka grupka ludzi chcących osiągnąć sukces ? osiąga go. Pozostali czyli większość w swoich poczynaniach ponosi klęskę, nie przemieszczając się do przodu wcale. Cały czas uważano, że tak być musi, a o tych co nie osiągają sukcesu mówiło się, że nie mają szczęścia. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Ludzie nie osiągający sukcesu nie znają pewnych zasad i prawideł wg których należy się kierować idąc przez życie.

Co i jak począć, by nasze życie stało się wspaniałą podróżą z wieloma możliwościami do wyboru?

Chcielibyśmy i pragniemy by nasze dążenia zawsze kończyły się sukcesem. Przeważnie rezultat jest odwrotny, ale może być inaczej, tak właśnie jak byśmy chcieli.

Mariusz Szuba to autor takich bestsellerów, jak ?Pokaż, na co Cię stać? oraz ?Legalny doping emocjonalny?, a także osoba, która prowadzi największe motywacyjne szkolenie w Polsce – Podróż Bohatera, które w tym roku zgromadziło w Warszawie blisko 2000 osób!

W swojej najnowszej książce ?Łatwa trudność zROZUMIEnia? Mariusz pomoże Ci zROZUMIEć otaczającą Cię rzeczywistość i dowiedzieć się, dlaczego jeszcze nie osiągnąłeś tego, czego pragniesz, oraz co zrobić, by Twoje życie stało się cudowną wielką podróżą o wspaniałych się możliwościach.

„Postrzeganie rzeczywistości tylko w jeden sposób sprawia, że tracimy, a życie staje się nieciekawe, zbyt normalne, a przez to większość ludzi wpada w rutynę ?życia?, w którym niestety są bierne, a nie czynne!”
Tak. Wszystko to sprawia, że życie nie ma smaku, a rzeczywistość jest czarno-biała. Czyli co robić, aby to zmienić? Łatwo jest narzekać na wszystko, co się nie udaje. Jeśli tak chcesz żyć, możesz. Ty odpowiadasz za swój los. To Twoje decyzje determinują i kreują rzeczywistość, w której teraz jesteś.

Książka ?Łatwa trudność zrozumienia” przeznaczona jest dla tych, którzy chcą coś zrobić i zrozumieć to, że powodzenia jest możliwe, ale z naszą pomocą. To co jest teraz w Twoim życiu jest następstwem wcześniejszych Twoich poczynań i decyzji.

Czy przeszło Ci kiedyś przez myśl,
dlaczego nie udało Ci się osiągnąć tego, co zamierzałeś?

Stało się już powszechne to, że za wszystko to co nam się nie udaje winimy innych ludzi tylko nie nas samych. Gdy mówimy, że coś nam się nie uda zrobić z góry zakładamy niepowodzenie i tym samym skazujemy nasze działanie na pewną klęskę.
Nieprawdą jest, że życie jest poza naszą kontrolą. To nie przypadek kieruje naszym losem. Nasze życie w większości przypadków nie zależy od decyzji innych ludzi. Nasza rola w tym jest dużo większa, mamy ogromne rezerwy o których nie zdajemy sobie sprawy. Rezerwy, które możemy wykorzystać, aby reżyserować naszą rzeczywistość.

Po lekturze tej publikacji dowiesz się:

– Kto jest odpowiedzialny za Twoją sytuację.
– Co masz zrobić gdy wydaje ci się, że nie ma wyjścia z sytuacji.
– Czy porażka może być początkiem sukcesu?
– W czym może pomóc ci krytyka.

Nigdy nie wiemy co przyniesie jutro. Nie wiemy, czy to co zrobimy uda się za pierwszym razem. Musimy zatem wiedzieć jak i co począć gdy wydarzy się coś nie po naszej myśli, oraz jak zmienić porażkę na wyzwanie. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia!

W wielu skrajnie negatywnych wypadkach zdarza się, że nasze myśli są tak bardzo skupione na poniesionej klęsce, że nie widzimy rozwiązań, które istnieją. Poradnik Mariusza Szuby pomoże Ci zROZUMIEć, że bez względu na to, w jak nieciekawej sytuacji się znajdziesz, zawsze jest wyjście na poziomie emocjonalnym, które pozwala najnormalniej funkcjonować.

Często spotykamy się z krytyką ze strony innych ludzi. Często od tych, którzy zauważyli nasze błędy lub niedociągnięcia. Czytając tę książkę dowiesz się:
Jaki rodzaj krytyki jest prawdziwym oszustwem, a jaki oszukaną prawdą?
Jakie plusy niesie krytyka z zewnątrz?
Jak zROZUMIEć prawdziwe intencje osób, które Cię krytykują?

Szuba, dzieląc się kilkoma historiami ze swojego życia, pragnie uświadomić Ci, jak ważna w życiu jest odpowiedzialność za własne wybory, nieskończona liczba rozwiązań w sytuacjach, które wydają się bez wyjścia oraz to, że popełnione błędy i klęski są w życiu tak samo ważne jak odniesione sukcesy!

Mariusz Szuba na swoim szkoleniu określonym mianem PODRÓŻ BOHATERA poruszał te same kwestie, pokazując, jak stać się twórcą własnego życia i rozumieć rzeczywistość na wielu płaszczyznach jednocześnie.

Samo szkolenie, które odbyło się dokładnie 19 marca 2011 roku, już zostało okrzyknięte wydarzeniem motywacyjnym nr 1 w Polsce, a blisko 2000 osób, które w nim uczestniczyły, już posiadło umiejętności opisane w tej książce. Teraz Ty możesz do nich dołączyć!

Stań się Bohaterem swojego życia!

W poradniku Mariusza Szuby to Ty jesteś bohaterem. Znajdziesz tutaj mnóstwo informacji, których nie ma w innych publikacjach. Decydując się na tę czytanie, wchodzisz do gry, w której jesteś zdany tylko na siebie, a Twoje rezultaty będą wynikiem Twoich decyzji i działań, jakie podejmiesz.

„Dość obietnic. Czas na własne klęski i własne sukcesy. Górą będzie ten, który z pokorą przyzna się do jednych i do drugich”.

Pobierz ebooka

1 comment to Łatwa trudność zrozumienia – Mariusz Szuba

  • Łatwa trudność zROZUMIEnia - Mariusz Szuba | Indeks stron www

    […] swojej najnowszej książce ?Łatwa trudność zROZUMIEnia? Mariusz pomoże Ci zROZUMIEć otaczające Cię realia i dowiedzieć się, dlaczego jeszcze nie […]