Polecają nas

Mistrz bioenergoterapii Roman Plaskota

Pabianicki terapeuta – Roman Plaskota jest znanym w kraju i zagranicą znakomitym mistrzem bioenergoterapii. Ma tytuł starszego bioenergoterapeuty. Nauki pobierał u takich sław jak: Stefan Nardelli, Nora Nix oraz Lech Stefański.

O tym, że jest w stanie pomagać ludziom chorym zorientował się będąc 13 ? letnim młodzieńcem. Matka jego poważnie zachorowała. Zrozpaczony syn tulił się do niej i trzymał swoje ręce na niej. Nazajutrz matka wstała i zaczęła wykonywać roboty domowe.


Bioenergoterapeuta leczy schorzenia przez dotyk pacjenta i na odległość. Potrafi zdiagnozować człowieka ze zdjęcia i wpłynąć na chorobę zdalnie. Wykonuje także z dobrym skutkiem seanse zbiorowe. Jednak najskuteczniejszy jest bezpośredni kontakt z bioenergoterapeutą. Najlepszy efekt leczenia jest uzyskiwany po trzech zabiegach Pana Romana. Niejednokrotnie jednak już po pierwszej wizycie oznaki choroby ustępują.

Jest jednym z nielicznych uzdrowicieli, którzy wykonują operacje fantomowe. Są to bezbolesne zabiegi po których efekt jest taki sam jak po zwykłej operacji chirurgicznej z tą różnicą, że u pacjenta nie ma znaku po zabiegu.

Najczęstszymi chorobami, które są leczone przez uzdrowiciela z Pabianic to: mięśniaki, torbiele, guzy, migreny, zaburzenia układu pokarmowego, choroby nerek, choroby kręgosłupa oraz wiele innych.

Kontakt z Romanem Plaskotą

Comments are closed.