Polecają nas

Mistrz bioenergoterapii Roman Plaskota

Roman Plaskota jest znanym w kraju i zagranicą znakomitym mistrzem bioenergoterapii. Ma tytuł starszego bioenergoterapeuty. Rzemiosła uczył się u takich sław jak: Stefan Nardelli, Nora Nix oraz Lech Stefański.

O tym, że potrafi pomagać dowiedział się będąc 13 letnim młodzieńcem. Matka jego poważnie zachorowała. Zrozpaczony syn tulił się do niej i trzymał swoje ręce na niej. Następnego matka wstała i przystąpiła do normalnych zajęć domowych.


Uzdrowiciel leczy choroby przez kontakt z pacjentem i zdalnie. Rozpoznaje choroby ze zdjęcia i wpłynąć na chorobę zdalnie. Przeprowadza także z pozytywnym skutkiem seanse zbiorowe. Jednak najefektowniejszy jest bezpośredni kontakt z bioenergoterapeutą. Najlepszy efekt uzdrawiania jest uzyskiwany po trzech zabiegach uzdrowiciela. Często jednak już po pierwszym zabiegu oznaki choroby ustępują.

Jest jednym z nielicznych uzdrowicieli, którzy wykonują operacje fantomowe. Są to bezbolesne zabiegi po których wynik jest taki sam jak po zwykłej operacji chirurgicznej z tą różnicą, że u pacjenta nie ma blizny po zabiegu.

Najczęstszymi schorzeniami, które są leczone przez Romana Pluskotę to: mięśniaki, torbiele, guzy, migreny, zaburzenia układu trawiennego, choroby nerek, choroby kręgosłupa oraz wiele innych.

Kontakt z Romanem Plaskotą

2 komentarze Mistrz bioenergoterapii Roman Plaskota

  • Mistrz bioenergoterapii ? Roman Plaskota | Dobra pozycja

    […] dolegliwościami, które są leczone przez uzdrowiciela z Pabianic to: mięśniaki, torbiele, guzy, migreny, zaburzenia układu pokarmowego, choroby nerek, schorzenia […]

  • […] Uzdrowiciel usuwa choroby przez dotyk pacjenta i zdalnie. Potrafi zdiagnozować człowieka ze zdjęcia i wpłynąć na chorobę zdalnie. Wykonuje także z dobrym skutkiem seanse zbiorowe. Jednak najefektowniejszy jest bezpośredni kontakt z uzdrowicielem. Najlepszy efekt uzdrawiania jest uzyskiwany po trzech zabiegach Pana Romana. Często jednak już po pierwszej wizycie oznaki choroby ustępują. […]