Polecają nas

No stress – Rafał Kołodziej

No stress - Rafał Kołodziej

Sami wytwarzamy ok. 95% stresu! Tą statystyką można się zestresować. Specjaliści wykonali badania i stwierdzili że około 80% sytuacji, jakimi się stresujesz, nigdy Nie będzie miało miejsca, jest fantazją lub już się kiedyś wydarzyło.

W ciągu dnia gromadzimy w sobie negatywne emocje i napięcia. Większa część ludzi nieświadomie popełnia błąd i za bardzo się spina. Co jest najskuteczniejsze na poradzenie sobie z tym i jak zlikwidować stres?

Najgorsze jest to, że stres jest naturalną reakcją na nasze życie, jednak gdy jest go za dużo to odbija się to na nas negatywnie. Mamy wtedy ograniczone możliwości i brak nam spokoju. Dlatego warto opanować umiejętność zwalczania stresu. Życie wtedy stanie się lżejsze i o wiele przyjemniejsze.

Stres sam w sobie nie jest tak niebezpieczny jak Twoja reakcja na niego. Nieodpowiednie zachowanie może doprowadzić Cię do depresji lub nerwicy. Z tej publikacji dowiesz się jak w trudnych sytuacjach zachować zimną krew i niepotrzebnie się nie stresować.

Rafał Kołodziej o sobie:

„Kiedyś stres był ze mną stale. Stresowałem się zarówno sprawami na pozór ważnymi, jak i najmniejszymi błahostkami. Byłem kłębkiem nerwów? wystraszony, niespokojny, wciąż zmęczony. Zacząłem się zastanawiać: ?Dlaczego tak jest??.
W końcu było wokół mnie tak wiele osób z większymi problemami, a nie poddawali się emocjom w takim stopniu jak ja. Rozpoczęły się moje poszukiwania??

W publikacji tej znajdziesz wszystko, co potrzebne do tego by osiągnąć spokój i cieszyć się życiem.

Musisz odpowiednio nastawić umysł, by w trudnych sytuacjach niepotrzebnie się nie stresować. Sposoby walki ze stresem z tej książki są proste i łatwe do zastosowania. Można z nich korzystać bez specjalnego przygotowania. Rafał zapewnia, że są skuteczne i działają, bo wypróbował je osobiście.

Nie szukaj więc dalej, bo wszystko co ci jest potrzebne by skończyć ze stresem masz przed sobą ? w publikacji ?No stress?

Lektura tej publikacji pozwoli też na pokonanie lęków, co może spowodować, że nieosiągalne wcześniej marzenia staną się faktem! Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, którzy w krytycznych sytuacjach potrzebują pomocy. Również dla tych, którzy uważają wędrówkę przez życie jako niekończącą się lekcję, prowadzącą do doskonałości.

Pobierz ebooka

Comments are closed.