Polecają nas

Gotowa na sukces – Elizabeth Gnocco

Poradnik napisany przez kobietę i dla kobiet.

Gotowa na sukces - Elizabeth Gnocco

W książce ?Gotowa na sukces? autorka zachęca Cię do zmiany stylu życia. Opisuje bardzo prosty plan działania dla kobiet, które postanowiły coś z sobą zrobić i zmienić swoje życie. Jeśli tylko kobieta ma pasję, to w nowym stylu życia pasja ta przerodzi się w pokaźne źródło dochodów. Wszczęte działania zgodnie z zaleceniami autorki doprowadzą Cię w niedługim czasie do niezależności osobistej, zawodowej i finansowej.

Praktykując rady zawarte w książce zaczniesz przede wszystkim robić to co Cię najbardziej interesuje i pasjonuje, zapewniając sobie przy okazji stabilność finansową na wysokim poziomie. To o czym kiedyś nawet nie marzyłaś w krótkim czasie powinno się urzeczywistnić. W niepamięć pójdzie dawna nieciekawa i nudna praca. Już nie będziesz skazana na swoich nieznośnych szefów, którzy to bardzo często byli nie do wytrzymania.

W każdej kobiecie są uśpione zainteresowania i pasje o których nie ma pojęcia.
Czytając publikację poznasz bardzo prosty sposób na wykorzystanie swojego potencjału.
Autorka przedstawia kilka przykładów, które to są dowodami na trafność jej teorii. Poznasz historię Magdy, której pasją jest gotowanie, i dzięki niemu osiągnęła wielki sukces. Dowiesz się co zrobiła Beata, której pasją były podróże.

Nawet jeśli w tej chwili nie dostrzegasz u siebie żadnej pasji to nie jest jeszcze powód do załamywania rąk. Każda kobieta ma tyle determinacji i wiary w siebie, że może stać się specjalistą w każdej dziedzinie i z tego żyć. Przedstawione zostaną Ci podchwytliwe pytania, które to wyciągną z Ciebie podstawę do nowego ciekawszego życia.

Zmiana życia nie jest trudna pod warunkiem, że obierzemy właściwy kierunek. Inaczej mówiąc musimy wybrać odpowiednią drogę. Krocząc tą drogą nawet niewielkimi krokami dotrzemy kiedyś do upragnionego celu.

Comments are closed.