Polecają nas

Porzuć pracę na etacie

Serwis stworzony przede wszystkim dla ludzi chcących robić trochę więcej niż tylko harować ciężko na etacie. Postępując w taki sposób nie można ani trochę zrealizować swoich marzeń i celów, gdyż jesteśmy przez cały czas uzależnieni od swoich pracodawców. Pracując na etacie realizujemy cele pracodawcy. Nie wiesz co będzie jutro, gdyż nasza sytuacja zależy od tego co postanowi i co zrobi nasz pryncypał.


Spostrzegł to już jako młody chłopak Robert Kiyosaki, którego późniejsze życie przebiegało trochę inaczej niż większości ludzi. Kiyosaki został rentierem mając 47 lat. W publikacjach napisanych przez niego mówi co należy robić, jak postępować by stworzyć taką sytuację jak ta, w której on żyje.

Robert Kiyosaki to inwestor, nauczyciel i przedsiębiorca, a głoszone przez niego poglądy o bogaceniu się nie są zgodne z ogólnymi trendami. Zakwestionował on i zmienił to, jak o finansach myśli ogół ludzi na świecie. Zanegował sens „starych” rad typu: poszukaj sobie dobrą pracę, pracuj ciężko, oszczędzaj pieniądze, spłacaj długi, inwestuj długoterminowo.

W serwisie Bogaty ojciec znajdziesz wiele publikacji, które pozwolą Ci osiągnąć lepszy poziom życia i cieszyć się bogactwem, a nie ciężko harować dla kogoś. Publikacje znajdujące się w ofercie serwisu nauczą cię rozsądnego inwestowania. Zapraszamy do serwisu Bogaty Ojciec.

Comments are closed.