Polecają nas

Pożyczki pozabankowe online

Któregoś dnia w czasie rozmowy z przyjacielem nawiązał się temat większych zakupów min sprzętów AGD oraz RTV do domu. Oferty sklepów są dzisiaj bardzo duże. Ładnie to wszystko wygląda w sklepie. I tutaj mały problem; skąd na to wszystko wziąć pieniądze? Wtedy mój przyjaciel Paweł zapytał: nigdy nie słyszałeś o szybkich pożyczkach pozabankowych? Pytam co to są te jak to nazywasz szybkie pożyczki?

Wtedy kolega odpowiada mi, że są firmy finansowe tzw. pozabankowe, które oferują pożyczki bez zaświadczeń przez Internet. Jest to niezwykle fajna sprawa. Szukasz w Internecie jakiegoś kalkulatora zdolności kredytowej i praktycznie od razu wiesz czy jesteś w stanie uzyskać kredyt. Wymagania co do klientów są bardzo niewielkie w porównaniu z klasycznym kredycie ratalnym czy innym na przykład takim, w którym potrzeba zabezpieczenia w postaci jednej lub dwóch osób nazywanych żyrantami.

Wszystko odbywa się w Internecie. Wchodzisz na stronę banku lub firmy oferującej pożyczki pozabankowe online i wypełniasz wniosek. Nie potrzeba do tego żadnych zaświadczeń o dochodach ani innych tego typu dokumentów. Jedynie co jest koniecznością w takich przypadkach to dowód osobisty. Po wpisaniu koniecznych danych po niedługim czasie następuje weryfikacja. Praktycznie w większości przypadków jest ona pozytywna. Pieniądze przelewają nam w ciągu kilkunastu minut, jeśli mamy konto bankowe.

Jeśliby się okazało, że nie mamy jeszcze własnego konta bankowego to wcześniej musimy je sobie założyć. Najlepiej wtedy poszukać jakiś ranking rachunków bankowych i szukamy odpowiedniego konta dla siebie, myślę, że idealne dla nas będzie darmowe konto, które nie będzie nas nic kosztowało.

Powiązane tematycznie:

Najtańszy kredyt gotówkowy Porównanie kont bankowych

Comments are closed.