Polecają nas

Praca w próżni kontroli dostępu


Ponieważ kontrola dostępu i inne systemy zabezpieczeń stają się coraz bardziej skomplikowane, staje się coraz ważniejsze, aby upewnić się, że wszystkie strony, które mogą przyczynić się do wyboru są włączone. W niektórych organizacjach, nawet do obrotu może mieć do odegrania ważną rolę. Na przykład, działa marketingu może chcieć zarządzać projektem kluczowych kart w celu zapewnienia, że marka firmy jest odpowiednio stosowana.

Ponadto, biorąc pod uwagę dane wejściowe z wielu jednostek zwiększa prawdopodobieństwo tego, że końcowa kontrola dostępu lepiej pasuje do kontroli firmy. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ próbuje narzucić system bardzo restrykcyjny w kulturze korporacyjnej może oznaczać, że kontrola dostępu nie jest używana.

Zewnętrzni eksperci mogą być również potrzebni, aby zapewnić wejście do projektowania i montażu systemu kontroli dostępu. Wnoszenie eksperta zazwyczaj nie niesie ze sobą kosztów. Jednakże, próbując obejść się bez takiego wkładu może spalić wszystko na panewce, gdyż potencjalnie powodują problemy, które często nie są wychwytywane. Ponadto bieżące obowiązki większości menedżerów utrudniają zapewnienie odpowiedniego nadzoru podczas fazy projektowania, montażu i testowania. W przeciwieństwie do tego, konsultant powinien być w stanie monitorować projekt na bieżąco, a następnie porównać ostateczny układ z planem.

To może być krytyczne, kiedy jest czas na przetestowanie systemu krok, który zbyt często jest pomijany. Co więcej, te wady zazwyczaj nasilają się w czasie. To znaczy, jeśli wykonawca przychodzi do pracy w systemie i widzi panel sterowania, który jest starannie zorganizowany i przewody, które są odpowiednio wiązane i oznakowane. Z drugiej strony, jeśli przewody są pomieszane razem i nic nie jest oznaczone, kontrola dostępu jest w stanie opuścić to w jeszcze gorszym stanie.

Podczas gdy wielu integratorów systemów i instalatorzy mogą obiecać zaprojektować system za darmo, niektóre mogą umieścić w systemie większym, niż to, co naprawdę jest potrzebne, a które mogą zwiększyć swoje najlepsze wiersze.


Comments are closed.