Polecają nas

Promieniowanie żył wodnych już nie groźne

W funkcjonowaniu organizmu ludzkiego nocny odpoczynek jest bardzo istotny, o czym niektórzy nie zdają sobie sprawy. I tak osoba, która ma 30 lat spędziła w sypialni przynajmniej teoretycznie 10 lat swojego życia! Niemożliwe? A jednak! Bierze się to stąd, że przeciętny człowiek potrzebuje ok. 8 godzin snu na dobę. Doba ma 24 godziny to 8 godzin stanowi dokładnie 1/3 doby. Czyli 1/3 30 lat życia to 10 lat snu. Jeżeli przesypiamy aż tyle to należy do tego bardzo konkretnie podchodzić. W czasie snu regenerujemy swoje siły. Gdy dokucza nam jakaś przypadłość to właśnie wtedy najszybciej przychodzimy do zdrowia.

Biorąc te oraz inne jeszcze kwestie miejsce snu powinno być należyte i bezpieczne. Oznacza to w praktyce, że powinniśmy spać w miejscu pozbawionym niekorzystnych okoliczności, które to nasz prawidłowy sen mogą zakłócić. A do tych okoliczności zaliczamy przede wszystkim promieniowania cieków wodnych czyli promieniowania geopatyczne. Znajdujące się pod ziemią żyły wodne tworzą tzw. strefy geopatyczne, które to działają negatywnie na człowieka bez względu na odległość od tego feralnego miejsca. Bez znaczenia czy nasze łóżko znajduje się na parterze czy na 10 piętrze. Promieniowanie jest tak samo silne.

Strefy geopatyczne wykryje radiesteta oraz różdżkarz. Istnieje też domowy prosty sposób by odnaleźć takie miejsca. Jeśli w domu jest kot, to wystarczy monitorować jego zachowanie. Tam gdzie kot najczęściej lubi się wylegiwać jest w zasadzie pewna strefą geopatyczną. I na odwrót. Jeśli chcemy znaleźć dobre miejsce do spania to z kolei obserwujemy psa gdzie lubi przebywać. Tam gdzie pies znajdzie sobie miejsce do spania my też możemy bezpiecznie i bez obaw o nasze zdrowie ustawić łóżko.


W sprzedaży mamy wiele odpromienników, które to skutecznie likwidują szkodliwe działanie cieków wodnych. Jednak można za darmo, również z dobrym skutkiem zabezpieczyć się przed promieniowaniem stref geopatycznych. Często podziwiamy urokliwe kasztanowce, kiedy to w maju pięknie zakwitają. Jesienią zbieramy je i nasze dzieci robią z nich ?ludziki?. Kasztany wykorzystywane są często jako surowiec w przemyśle. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że kasztany są skutecznymi naturalnymi odpromiennikami.

Kasztany zbieramy jesienią. Następnie należy je dobrze wysuszyć. Tak przygotowane umieszczamy pod naszym miejscem do spania czyli w pojemniku na pościel. Nasze odpromienniki będą korzystnie działać około jednego roku. Po tym czasie wymieniamy je na świeże. Stosując takie zabezpieczenie naszego łóżka można wyeliminować bóle głowy, bóle stawów oraz wiele innych dolegliwości.

Comments are closed.