Polecają nas

Publikacje elektroniczne – ebooki i audiobooki

Rozkwit nowych technologii obserwujemy na co dzień. Stale zmieniamy otaczającą nas rzeczywistość. Celem jest wygoda i poprawa naszego życia. Istnieje dziedzina, co do której niektórzy są bardzo sentymentalni. Chodzi mianowicie o książkę. Od swojego początku była drukowana na papierze, materialna. Już od jakiegoś czasu, nie jest to oczywiście szał ostatnich dni, zaczęły się pojawiać książki w postaci elektronicznej. Osobom, które nie wiedzą o co chodzi należy się w tym miejscu krótkie wyjaśnienie.

Publikacje elektroniczne lub e-książki zwane przeważnie ebookami są plikami najczęściej w postaci PDF. Jest to najpopularniejszy format i możemy go odczytać na komputerze, palmtopie, telefonie komórkowym oraz na czytniku elektronicznym zwanym e-czytnikiem. Jest to bardzo wygodny sposób, ponieważ wydania elektroniczne fizycznie nie zajmują nam w ogóle miejsca. Wgrywamy je do naszego czytnika lub innego urządzenia i w każdej chwili możemy do niego zajrzeć i czytać naszą ulubioną książką. Idąc gdziekolwiek zabieramy tylko w kieszeń małe urządzonko w pamięci którego może się znajdować nawet kilkaset publikacji.

Z myślą popularyzacji e-książek powstał serwis EbookMedia.eu. Autor witryny skupił się przede wszystkim na funkcjonalności serwisu, nie na wyglądzie, co przede wszystkim ułatwia kontakt ze stroną. W serwisie oferowane są ebooki, audiobooki oraz szkolenia on-line. Nowości uaktualniane na bieżąco. Oferowane pozycje uszeregowane są według tematycznych kategorii. Poruszanie się po serwisie jest bardzo łatwe, nawet dla osób mających mało wspólnego dotąd z komputerem i internetem. Nawigacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Oferta serwisu jest efektem współpracy z najlepszymi wydawnictwami w kraju. Stuprocentowa gwarancja zadowolenia. W przypadku niezadowolenia z zakupu zwrot wpłaconych pieniędzy.

W ofercie serwisu znajdują się także e-czytniki. Dane techniczne do wglądu.
E-wydania oferowane przez EbookMedia.eu to wydania darmowe oraz płatne. Przed zakupem wydania płatnego można sobie ściągnąć fragment ebooka. Pozostało tylko zaprosić Państwa do zapoznania się z zawartością serwisu EbookMedia.eu. Zapraszamy.

Leave a Reply