Polecają nas

Publikacje elektroniczne

Rozkwit nowych technologii widzimy na co dzień. Nieustannie ulepszamy otaczającą nas rzeczywistość. Ma to na celu oczywiście zwiększenie komfortu naszego życia. Jest pewna dziedzina, co do której niektórzy są bardzo sentymentalni. Mam na myśli książkę. Od swojego początku była drukowana na papierze, materialna. W ostatnich latach, nie jest to oczywiście szał ostatnich dni, zaczęły się pojawiać książki w postaci elektronicznej. Osobom, które nie wiedzą o co chodzi należy się w tym miejscu krótkie wyjaśnienie. Publikacje elektroniczne lub e-książki zwane przeważnie ebookami są plikami najczęściej w postaci PDF.

Jest to obecnie najwygodniejszy format i możemy go odczytać na komputerze, palmtopie, telefonie komórkowym oraz na czytniku elektronicznym zwanym e-czytnikiem. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ wydania elektroniczne fizycznie nie zajmują nam wcale miejsca. Mamy je umieszczone w pamięci naszego czytnika lub innego urządzenia i w każdej chwili możemy do niego zajrzeć i rozkoszować się naszą ulubioną lekturę. Będąc np. na spacerze mamy w kieszeni małe urządzonko w pamięci którego znajduje się nawet kilkaset książek. Z myślą popularyzacji e-książek powstał serwis EbookMedia.eu. Autor witryny skupił się przede wszystkim na funkcjonalności serwisu, nie na wyglądzie, co przede wszystkim ułatwia kontakt ze stroną.

W serwisie oferowane są ebooki, audiobooki oraz szkolenia on-line. Dużo nowości, nieustannie aktualizowane. Oferowane publikacje uporządkowane są według tematycznych kategorii. Poruszanie się po serwisie jest bardzo łatwe, nawet dla osób mających niewiele wspólnego dotąd z komputerem i internetem. Nawigacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami w kraju. Stuprocentowa gwarancja zadowolenia. W przypadku niezadowolenia z zakupu zwrot wpłaconych pieniędzy.


E-książki oferowane przez serwis to wydania darmowe oraz płatne. Przed dokonaniem zakupu wydania komercyjnego ściągniesz sobie fragment ebooka. Pozostało tylko zaprosić Państwa do zapoznania się z zawartością serwisu. Zapraszamy.

Comments are closed.