Polecają nas

Rachunkowość jest przydatna dla każdego biznesu

Każdy biznes, aby się udał, potrzebuje wsparcia i wskazówek zaufanego doradcy. Szczególnie takiego, który ma kwalifikacje, doświadczenie i dużą wiedzę. Biznes widziany z perspektywy księgowych jest inny niż z perspektywy pracownika czy właściciela. Prowadza oni bowiem swoich klientów przez wszystkie stadia działalności, od momentu założenia, aż po rozszerzenie i zwiększenie skali operacji biznesowych. Patrzą oni, jak ich klienci zaczynają od indywidualnego przedsiębiorcy, by później rozwinąć firmę pod kątem produkcji i zatrudnienia.

W czym może pomóc księgowy?

Niezwykle ważne jest, aby od samego początku wdrażać skuteczne rozwiązania w odniesieniu do podatków. Biuro rachunkowe zwykle oferuje znalezienie opcji by oszczędzić na podatkach i zminimalizować koszta. Wymaga to wdrożenia dodatkowego poziomu usług i użycie wiedzy specjalistycznej, aby wszystko przebiegało zgodnie z prawem.

Usługi biura księgowego to także pomoc w identyfikacji możliwości finansowania. Dodatkowo księgowi mogą się zająć podatkami osobistymi, zarządzaniem majątkiem osobistym, restrukturyzację przedsiębiorstw, sukcesję i sprzedaż biznesową. Wymaga to tez ogromnego poziomu zaufania.

Aby odciążyć wszystkich zaangażowanych, wyjątkowo zajętych dyrektorów generalnych, możemy przejąć inicjatywę w zakresie wniosków o dotacje i finansowanie, utrzymywać relacje z bankami i obsługiwać proces na koniec roku, w tym kontakt z dowolnymi audytorami zewnętrznymi.


Biuro rachunkowe Farrow and Farrow, dzięki wieloletniemu doświadczeniu może pomóc Ci przejść przez różne etapy, ściśle współpracując z tobą jako partner. Niezależnie od tego, czy zaczynasz od pierwszego etapu i wkraczasz na wyższy poziom, czy jesteś już kilka szczebli po drabinie, możemy zaoferować odpowiedni poziom wsparcia, usług i wiedzy specjalistycznej. Odłóż na bok swoje obawy dotyczące podatków i księgowości i skoncentruj się na tym, co robisz najlepiej-prowadzeniu i rozwijaniu firmy.

Comments are closed.