Polecają nas

Seat Leon z giełdy

Seat Leon Cupra z drugiej ręki to rozwiązanie bardzo ciekawe. Lata przemijają, a mimo to Leony tylko kapkę ich cena spada. Staranne wykonanie i bezpieczne gadżety technologiczne zaowocowały niezawodnością przez długi czas, a to tak wyjątkowa cecha wśród używanych samochodów.

Przed wyborem konkretnego jednak modelu, warto przejrzeć jego dane techniczne oraz zweryfikować opinie właścicieli. Mimo że Leony uchodzą za prawie bezawaryjne, presji czasu ulega każde auto. Efektywnie jest zatem szczególną uwagę zwrócić na spalanie, które w dużej mierze jest zależne właśnie od kondycji bolidu.

W komisach relatywnie często natknąć się można także bardziej sportowe wersje – Seat Leon FR i Seat Leon Cupra R – przygotowane dla kierowców, którym normalny model, mimo że oferujący bardzo przyzwoite osiągi, nie wystarcza. Po drugiej stronie barykady umiejscowić należy natomiast Seata Leona z silnikiem TDI, który cechuje się imponującą jakością. Przebiegi zbliżające się do 300 tysięcy przejechanych kilometrów nie stanowią niczego w tym przypadku zadziwiającego.

Comments are closed.