Polecają nas

Sposoby pomocne w zajściu w ciążę o. Grzegorza Sroki


Jednym problemów z jakimi się boryka współczesne społeczeństwo jest bezpłodność. Jest ona głównym powodem braku potomstwa przez wiele par. Jednak każdy przypadek bezpłodności może być inny. Jest tyle różnych czynników, które mogą wpływać na talki stan rzeczy, że do każdego przypadku należy podchodzić indywidualnie.

Tak też robił znany chyba wszystkim ojciec Grzegorz Sroka. W kręgach medycyny naturalnej jest postacią bardzo znaną i popularną. W swoim życiu pomógł w uzyskaniu potomstwa bardzo wielu parom, które miały problemy z poczęciem dziecka i którym współczesna medycyna nie była w stanie pomóc. Ojciec Grzegorz posiadał wyjątkowy dar pomagania w takich przypadkach.

Gdy bezpłodna para zgłaszała się do niego, przeprowadzał z nimi dokładny wywiad. Chyba to jak sądzą niektórzy, uzyskana w ten sposób informacja była sukcesem ojca Grzegorza. Szczegół mało istotny dla zielarza był niekiedy bardzo ważny, by efekt kuracji mógł dać oczekiwany rezultat. Podobnie jak On w Stanach Zjednoczonych postępowali twórcy metody, która nazywa się naprotechnologią.

Przez swoje życie ojciec Grzegorz sporządził dla osób, które mają problemy z uzyskaniem potomstwa zalecenia praktyczne. Parom bezpłodnym proponował również substancje naturalne, które w takich przypadkach często doskonale przynosiły oczekiwany efekt. Ilość par, które skorzystały z pomocy Grzegorza Sroki określa się w tysiącach.

Do najistotniejszych zaleceń, które ojciec Sroka proponował zgłaszającym się do niego porom należą: rzucenie palenia, przede wszystkim przez kobietę, spożywanie produktów pszczelich, ziaren słonecznika. Miejsce do spania powinno być opromienione. Najlepsze godziny współżycia to 2.00 – 5.00. Okresem korzystny dla poczęcia to taki, w który księżyc jest pomiędzy nowiem a pełnią czyli gdy księżyc „rośnie”.


Źródło: Poradnik uzdrawiacza – lek. med. Krzysztof Błecha

Comments are closed.