Polecają nas

Współpraca partnerska w sieci

Najskuteczniejszą i najefektywniejszą jak do tej pory formą robienia biznesu w sieci są programy partnerskie. Co to takiego program partnerski? Program partnerski to porozumienie między właścicielem pp, a twórcą strony WWW czyli Tobą. Ktoś proponuje promowanie czegoś czym może być produkt lub usługa, a Ty u siebie tworzysz reklamę z linkiem, który prowadzi internautę do witryny z produktem. W ten sposób zapewniasz firmie reklamę, a za sprzedany produkt otrzymujesz uprzednio wynegocjowaną prowizję partnerską. Twoje dochody mogą być nieograniczone. Uzależnione to jest od włożonej pracy i poświęconego czasu.


Polecony klient z Twojego przekierowania dociera na witrynę zleceniodawcy, zostają mu przypisane pliki Cookies, które ważność zachowują bardzo długo. Klient nawet po wielu miesiącach robi zakup u naszego zleceniodawcy, a Ty otrzymujesz pieniądze od tej transakcji. Do programów partnerskich można przystąpić po zarejestrowaniu się na stronie właściciela programu. W zasadzie jest to już wszystko. Pobieramy materiały promocyjne ze strony programu, dodajemy je na naszą stronę i program jest już aktywny.

Niestety nie jest to koniec, ażeby gruba gotówka wpadała sama do naszej kieszeni. Musimy przede wszystkim posiadać odpowiednią witrynę powiązaną tematycznie z danym programem partnerskim. Tylko dostosowanie tematu naszej strony serwisu z tematem jaki reklamujemy zapewni nam sukces. Nie można reklamować np. produktów erotycznych na stronie z zabawkami dla dzieci, bo skazani będziemy na niepowodzenie. Przykłady takie można powielać. Tylko akcja promocyjna, docelowa jak jest w przypadku programów partnerskich daje gwarancję sukcesu.


Leave a Reply