Polecają nas

Zaopatrzenie ortopedyczne

Zaopatrzenie ortopedyczne znajdą Państwo w zakładzie ortopedycznym Orto-Pro Łódź.

Wśród bogatej gamy asortymentu produkowanego sprzętu znaleźć można wkładki ortopedyczne, gorsety korekcyjne oraz ortezy i protezy. Wkładki ortopedyczne polecane są do leczenia schorzeń stopy cukrzycowej. Na stronie internetowej przedstawione są schorzenia związane z chorobami nóg oraz sprzęt ortopedyczny jaki wykorzystywany jest w walce z tymi chorobami.

Natomiast gorsety ortopedyczne to wyspecjalizowany sprzęt który ze względu na swoją funkcję musi być tak dopasowany aby zapewnić komfort życia podczas rehabilitacji. Gorsety ortopedyczne produkowane są po uprzednim zmierzeniu klienta. Zakład wykonuje także gorsety ortopedyczne na zamówienie i refundowane przez NFZ. Tutaj też można znaleźć Kody NFZ zaopatrzenia ortopedycznego.


Ortopedzi dopasowują i produkują także ortezy i aparaty ortopedyczne. Wśród godnych polecenia należy wymienić aparaty ortopedyczne DAFO oraz ortezy hkafo. Ortezy służą stabilizacji stawów zarówno kończyn górnych jak i nóg. Zakład podejmie się współpracy z placówkami opieki zdrowotnej dla których wykona dowolny sprzęt ortopedyczny.

Bingo Players mp3 discography

Comments are closed.