Polecają nas

Zarabiaj w programach partnerskich

Najpopularniejszą i najlepszą jak do tej pory formą zarabiania w sieci są programy partnerskie. Czym jest program partnerski? Program partnerski to porozumienie między właścicielem pp, a twórcą strony WWW czyli Tobą. Ktoś proponuje promowanie czegoś czym może być produkt lub usługa, a Ty u siebie robisz reklamę z linkiem, który wiedzie klienta do witryny z produktem. W ten sposób zapewniasz autorowi PP reklamę, a za sprzedany produkt dostajesz uprzednio wynegocjowaną zapłatę partnerską. Twoje zarobki mogą być bardzo duże. Uzależnione to jest od włożonego wysiłku i poświęconego czasu.

Polecony klient z Twojego przekierowania dociera na witrynę zleceniodawcy, zostają mu przypisane pliki Cookies, które ważność zachowują bardzo długo. Klient nawet po kilku miesiącach wchodzi na stronę naszego zleceniodawcy, kupuje, a Ty otrzymujesz zapłatę od tej transakcji. Do programów partnerskich można przystąpić po zarejestrowaniu się na stronie właściciela programu. W zasadzie jest to już wszystko. Ściągamy materiały reklamowe ze strony programu partnerskiego, dodajemy je na naszą stronę i program jest już aktywny.

Właściwie nie jest to wszystko, ażeby gruba gotówka wpadała sama do naszego portfela. Musimy przede wszystkim posiadać odpowiednią witrynę powiązaną tematycznie z danym programem partnerskim. Tylko dostosowanie tematu naszego serwisu z tematem jaki promujemy zapewni nam sukces. Nie można reklamować np. produktów erotycznych na stronie z zabawkami dla dzieci, bo skazani będziemy na niepowodzenie. Przykłady tego typu można powielać. Tylko akcja promocyjna targetowana, docelowa jak jest w przypadku programów partnerskich daje gwarancję sukcesu.


1 comment to Zarabiaj w programach partnerskich

  • Zarabiaj w programach partnerskich | Dobra pozycja

    […] gruba gotówka wpadała sama do naszej kieszeni. Musimy przede wszystkim posiadać odpowiednią witrynę powiązaną tematycznie z danym programem partnerskim. Tylko dostosowanie tematu naszej strony serwisu z tematem jaki promujemy zapewni nam powodzenie. […]