Polecają nas

Zwycięska przewaga w biznesie – Paweł Wiącek

O tym jak duża w dzisiejszych czasach jest konkurencja wie tylko ten, kto działa w biznesie.
To przede wszystkim konkurencja sprawia, że zdobycie klienta i utrzymanie go przy sobie jak najdłużej jest tym co pozwala odnieść nam sukces lub odwrotnie.

Sukces w biznesie to duża liczba klientów. Najwięcej, a raczej przede wszystkim zarabia się na klientach stałych. Dzięki tej książce poznasz skuteczne sposoby pozyskiwania klienta. Najważniejsze jest działanie w ten sposób, by klient był z nami jak najdłużej. Pamiętaj, że zadowolony klient opowie o tym średnio trzy razy, a niezadowolony co najmniej osiem razy! Wniosek jest bardzo prosty; niemożna działać pochopnie. Klienta możesz oszukać tylko raz! Sam możesz stwierdzić czy jest to opłacalne.


Tym, co wyróżnia tę książkę, jest to, że została napisana ona na bazie specjalnego kursu i jest napisana prostym i zrozumiałym językiem. Ta książka się wyróżnia. Wszystko jest jasno, zrozumiale i praktycznie opisane.
Dla kogo tak naprawdę jest ta publikacja?
Dla właścicieli małych i średnich firm, aby zwiększyć obroty.
Dla pracowników odpowiedzialnych w firmie za sprzedaż, aby pozyskiwać nowych klientów.
Dla osób pracujących bezpośrednio z klientem, aby finalizować więcej transakcji.
Dla osób szukających nowych sposobów sprzedaży, pozyskiwania klienta.
Dla osób chcących poprawić sprzedaż przez Internet.

Jeżeli chcesz by Twoja firma rozwijała się szybko i skutecznie, to musisz zacząć dawać coś wyjątkowego, dzięki czemu Twój klient zapamięta Cię i wróci ponownie.

Publikacja „Zwycięska przewaga w biznesie” to kompendium wiedzy o tym, jak budować relacje z klientem przed oraz po zakupie Twojego produktu w taki sposób, aby w świadomości klienta diametralnie odróżnić Twoją firmę od innych do tego stopnia, by nie tylko informował o Tobie, ale także jeszcze przez długie lata wracał do Ciebie.

To właśnie z niej dowiesz się m.in.:
W jaki sposób budować trwałe relacje z Twoimi klientami, odróżniając Cię od konkurencji;
Jak zidentyfikować mocne strony Twojego biznesu i w jaki sposób skutecznie je komunikować osobom, którą mogą być zainteresowane Twoją ofertą;
Czym są jednostki satysfakcji oraz dlaczego tak mocno wpływają na sprzedaż Twojego produktu;
Czym jest idea niskiej piłki i dlaczego jest tak skuteczna, że zmienia poglądy tych, którzy nie są przekonani do Twojej oferty;
Jakie są 4 zasady, o których należy pamiętać, chcąc stworzyć dochodowy biznes;
Jak małymi inwestycjami zdobywać klientów, zachowując przy tym wysoką efektywność.

W dzisiejszych czasach sukcesem jest dobra informacja. Osoby nie mające właściwych informacji zostaną wyprzedzone przez tych, którzy te informacje mają. To nieuniknione. Ciągły rozwój to nie atut, to konieczność. Eksperci twierdzą: „Jeżeli szybkość zmian poza Twoją organizacją lub poza Tobą jest większa od szybkości zmian wewnątrz Twojej organizacji lub Ciebie, to jesteś zagrożony”. Kluczem do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej jest umiejętność uczenia się i wykorzystywania nowych informacji szybciej niż inni.
?Zwycięska przewaga w biznesie? to swoisty poradnik dla każdego, kto prowadzi własny biznes i chce, aby rozwijał się on w szybkim tempie. Dzięki praktycznej wiedzy ujętej w tej publikacji diametralnie odróżnisz swoją firmę od konkurencji, sprawiając, że to Twój klient będzie długo po przeprowadzeniu z Tobą transakcji opowiadał o Tobie swoim znajomym, przyprowadzając tym samym nowych klientów.

Jeśli chcesz posiąść umiejętności zdobywania klientów i powiększania sprzedaży, ta publikacja jest do tego przewodnikiem!

Leave a Reply